Rize-Çayeli Kupası Bisiklet Yarışı Sona Erdi!

 

Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız ve Rize ilimizin Çayeli ilçesinde gerçekleşen Rize-Çayeli Kupası Kriteryum yarışması sona erdi.

Güneşli ve açık havada gerçekleşen yarışmada 3 kategoride sporcular birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiler. Küçük çaplı kazalar yaşanmasına rağmen güzel ve neşeli geçen organizasyonda halkımız içinde bisiklet kültürünü ve kask kültürünü benimsetmek adına 500 adet kask ve 10 adet bisiklet hediye edildi. Gösteriyle etkinliğe renk katan Samsun Extreme ekibi görsel şovlarıyla hem sporcuları hemde izleyici olarak katılan halkımızı büyülediler.

Bu organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan ve yarışmanın ana sponsoru olan Çekmeköy Belediye Başkanı Sn.Ahmet Poyraz beyefendiye sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca yarışmada bizlere yardımcı olan ve çalışmalarımızda bizlere kolaylık sağlayan Rize Belediyesi - Rize G.H.S.İ.Müdürlüğü - Çayeli Kaymakamlığı - Çayeli Belediyesi - Rize ve Çayeli Emniyet birimlerive de Çaykur'a teşekkürlerimizi sunarız.

Ön Hazırlık ve Yarış Resimleri için tıklayınız.

Video için tıklayınız.

Son Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next
10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla bitirdik. Ata'ya Saygı Bisiklet Turu

10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla biti…

KOÇ Holding A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşen 10.Ata'ya Saygı Bisiklet Turu'nun tüm hazırlıkları tamamlandı. 10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla bitirdik.

10.kez Onurla ve Gururla Gidiyoruz. Ata'ya Saygı Turu Başlıyor!

10.kez Onurla ve Gururla Gidiyoruz. Ata…

KOÇ Holding A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşecek olan 10.Ata'ya Saygı Bisiklet Turu'nun tüm hazırlıkları tamamlandı. 8.11.2015 Pazar sabah 10:00 da yola çıkıyoruz.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu Gerçekleştirildi.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu Gerç…

29 Ağustos 2015 İstanbul-Susurluk 245 km - 30 Ağustos 2015 Susurluk-İzmir 220 km etaplarını gerçekleştirerek İzmir'e varan ekibimiz kazasız, belasız sağ salim İstanbul'a dönüş yaptı.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başlıyor!!!

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başl…

Ara vermeden devam ediyoruz! 30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başlıyor!!! 28 Ağustos 2015 Cuma akşamı Yalova Belediyesi'nin konuğu olarak Yalova'da ilimizde konaklayacak olan ekibimiz Cumartesi günü sabah 29 Ağustos 2015...

Rize-Çayeli Kupası Bisiklet Yarışı Sona Erdi!

Rize-Çayeli Kupası Bisiklet Yarışı Sona …

Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız ve Rize ilimizin Çayeli ilçesinde gerçekleşen Rize-Çayeli Kupası Kriteryum yarışması sona erdi.