Bisiklet Eğitimi                 Bisiklet Turları    

Antrenman (Geliştirme) Kampları

     Sponsorumuz olmak istermisiniz?

Beni Bırakma Senin Olayım! Yarışması Başlıyor!

 

Geçtiğimiz günlerde size duyurusunu yaptığımız yarışmamızın kuralları ve ödülleri belli oldu. Kuralların sıkı tutulması ve ağır olmasının sebebi yarışma süremizin kısıtlı olması sebebindendir. Hoşgörü ve anlayışınız için şimdiden sizlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yarışma 15 katılımcı ile Caddebostan Sahil Yolu Erenköy mevkiinde ki etkinlik alanında gerçekleştirilecektir. Yarışmaya katılacak tüm yarışmacılara (yedekler dahil) Bisiklet Forması+Baf+Bere hediye olarak verilecektir.

YARIŞMA START TARİHİ VE SAATİ ; 22 MART 2014 SABAH 8:00 DİR. YARIŞMACILAR KURALLARDA BELİRTİLDİĞİ ÜZERE "HAZIRLIK ALANINDA" 10DK ÖNCEDEN BULUNMAK İLE YÜKÜMLÜDÜRLER.

Yarışma birincisi yarışma sponsoru ÜMİT BİSİKLET firmasının hediyesi olan MOSSO marka üst model dağ bisikletinin sahibi olacaktır.

Yarışma süresi boyunca yarışma alanında çeşitli etkinlikler yapılacaktır. Sürpriz Hediyeler olabilir.

Yarışmaya katılacak olan kişiler FACEBOOK ATİLLA BİSİKLET TAKIMI SAYFASINDA yayınlayacağımız tarih ve saatte gönderilen  DURUM'a  "EVET" yazan  ilk 20 kişiden seçilecektir. İLK 15 KİŞİ ASIL YARIŞMACI ve DİĞER 5 KİŞİ YEDEK KATILIMCI OLARAK BELİRLENECEKTİR.  GÖNDERİM ANINDA OLUŞABİLECEK İNTERNET TRAFİĞİ SEBEBİ İLE "BEN GÖNDERMİŞTİM" , "GÖNDER'E BASTIM AMA SAYFADA ÇIKMADI" GİBİ VE BENZERİ İTİRAZLAR KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Kural 14'de belirttiğimiz üzere " Atilla Bisiklet Kulübü çalışanları, üyeleri, sporcuları ve bunların birinci, ikinci, üçüncü derece yakınları kesinlikle hiç bir hususta yarışmaya iştirak edemezler.  İştirakları belirlendiği takdirde de tüm kazanım ve haklarından feragat etmek ile yükümlüdürler ve itiraz edemezler."

Yarışma alanında yarışmaya başlamadan önce yarışmaya katılmaya hak kazanmış kişiler , yarışma kurallarını kabul sözleşmesini imzalayarak yarışmaya katılacaklardır.

Yarışmaya katılım ücretlidir, katılım ücreti 30 TL. dir. Bu ücret yarışma alanında kural sözleşmesi imzalanırken tahsis edilecektir.

 

"Beni Bırakma Senin Olayım!" Yarışma Kuralları

 

1- Yarışmaya katılacakların 18 yaşını doldurmuş ve kişilik haklarına kavuşmuş (Reşit) olması zorunludur.

 

1/a - Yarışma başlangıcına 10 dk. kala tüm yarışmacılar ayrı bir bölge de son hazırlık için alınacaklar. Bu bölgede yarışma başlangıcına 5dk kalana dek tüm ihtiyaçlarını giderebilirler. Yarışmaya tam 5 dk. kala tüm ihtiyaçlar giderilmiş ve destekler kesilmiş olacaktır.

 

2- Yarışma başlanırken el/eller bisikletlere konulacak el/eller bisikletten çekildiği anda yarışmacı bırakmış sayılacaktır. Bisikleti tutan yarışmacı tuttuğu elini değiştirmek isterse, önce diğer eli ile tutacak sonra bırakmak istediği elini çekecektir. İki eli çekerek (temas kesilerek) el değiştirmek diskalifiye ile sonuçlanır.

 

3- Yarışma esnasında yarışmacıların genel kapsamda  oturması, çömelmesi, yaslanması, diğer yarışmacılara tutunması ya da yaslanması, standa/bisiklete yaslanması ya da oturması direk diskalifiye sebebidir ve yarışmacı elenir.

 

4- Yarışma süresi boyunca (start anından 1. yarışmacı belli olup yarışma sonuçlanana kadar) dinlenme molası olmayacaktır ve istenemeyecektir.

 

5- Yarışmaya 5 tam dk. kalmasından itibaren ve yarışma esnasında gıda alımı, sigara içmek, su ve alkol bazlı ve benzeri herhangi bir sıvı tüketimi kesinlikle olmayacaktır ve olması durumu direk diskalifiye ile sonuçlanır.

 

6- Sebep ne olursa olsun bisikletten el bırakan/el temasını kesen yarışmacı itirazsız olarak yarışmadan elenecektir ve hiç bir itiraz kabul edilmeyecektir.

 

7- Yarışma esnasında herhangi bir sebepten tartışma çıkaran ve bunu devam ettiren yarışmacı/yarışmacılar direk olarak itirazsız diskalifiye edileceklerdir. Herhangi bir sıkıntı durumunda yarışmacılar sıkıntılarını hakemlere belirtecek ve karar mekanizması hakemler tarafından yürütülecektir.

 

8- Yarışma süresi boyunca yarışmacılar üzerlerinde  hiç bir metal eşya ve elektronik aygıt/alet taşıyamazlar ve bulunduramazlar ve de dışarıdan alamazlar. (pantolon kemeri, kıyafet askısı vb. hariç)

 

9- Yarışmacılar tüm kıyafet ve diğer alınabilir takviyelerini yarışmaya 5 dk. kala almış olmak zorundadırlar. Yarışma süresi boyunca dışarıdan hiç bir kıyafet ve benzeri yardım alınamayacaktır.

 

10- Yarışma süresi boyunca tuvalet ihtiyacı yoktur ve yarışmacılardan herhangi biri yarışma alanına ihtiyaç gidermeye kalması suretinde direk olarak diskalifiye edilecektir. Olası bir kaçırma durumu(altına yapma) da sağlık sebebi ile diskalifiye durumuna girer.

 

11- Yarışma esnasında yarışmacılar her hangi bir sağlık sebebi ile (bayılma, baş dönmesi, tansiyon düşmesi ya da yükselmesi, bulantı, denge kaybı, v.b.) ellerini/elini bisikletten çekerse diskalifiye edileceklerdir.

 

12- Yarışma hakemler ve sağlık uzmanlarının daimi denetiminde gerçekleşecek olup hakemlerin ve sağlık uzmanlarının vereceği kararlar kesin hükümdür/karardır  ve yarışma adayları, yarışmaya katılmaları durumunda bunu kabul etmiş sayılırlar.

 

13- İş bu kurallar ve yarışma dahilinde,  yarışma adayları yarışmaya katılmaları durumunda, yarışma esnasında ve yarışmadan sonra oluşabilecek / ortaya çıkabilecek her hangi bir sağlık sorunundan  ya da her hangi bir sıkıntıdan dolayı yarışmayı düzenleyen tarafı yükümlü/sorumlu tutamazlar. Yarışmaya katılmakla tüm şartları kabul etmiş ve itiraz haklarından feragat etmiş sayılırlar ve herhangi bir hüküm veremezler ve dava açamazlar.

 

14-Atilla Bisiklet Kulübü çalışanları, üyeleri, sporcuları ve bunların birinci, ikinci, üçüncü derece yakınları kesinlikle hiç bir hususta yarışmaya iştirak edemezler.  İştirakları belirlendiği takdirde de tüm kazanım ve haklarından feragat etmek ile yükümlüdürler ve itiraz edemezler.

Haftasonu Antrenman Saatleri ve Buluşma Noktaları

Ctesi  - Altunizade mağaza 7:30 Bostancı İskele 8:00

Pazar - Altunizade mağaza 8:00 Bostancı İskele 8:30

 

 
 

Atilla Bisiklet

 

  Hız Rekoru Resmi Websitesi

 
 
 

Son Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next
10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla bitirdik. Ata'ya Saygı Bisiklet Turu

10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla biti…

KOÇ Holding A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşen 10.Ata'ya Saygı Bisiklet Turu'nun tüm hazırlıkları tamamlandı. 10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla bitirdik.

10.kez Onurla ve Gururla Gidiyoruz. Ata'ya Saygı Turu Başlıyor!

10.kez Onurla ve Gururla Gidiyoruz. Ata…

KOÇ Holding A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşecek olan 10.Ata'ya Saygı Bisiklet Turu'nun tüm hazırlıkları tamamlandı. 8.11.2015 Pazar sabah 10:00 da yola çıkıyoruz.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu Gerçekleştirildi.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu Gerç…

29 Ağustos 2015 İstanbul-Susurluk 245 km - 30 Ağustos 2015 Susurluk-İzmir 220 km etaplarını gerçekleştirerek İzmir'e varan ekibimiz kazasız, belasız sağ salim İstanbul'a dönüş yaptı.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başlıyor!!!

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başl…

Ara vermeden devam ediyoruz! 30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başlıyor!!! 28 Ağustos 2015 Cuma akşamı Yalova Belediyesi'nin konuğu olarak Yalova'da ilimizde konaklayacak olan ekibimiz Cumartesi günü sabah 29 Ağustos 2015...

Rize-Çayeli Kupası Bisiklet Yarışı Sona Erdi!

Rize-Çayeli Kupası Bisiklet Yarışı Sona …

Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız ve Rize ilimizin Çayeli ilçesinde gerçekleşen Rize-Çayeli Kupası Kriteryum yarışması sona erdi.