Bisiklet Eğitimi                 Bisiklet Turları    

Antrenman (Geliştirme) Kampları

     Sponsorumuz olmak istermisiniz?

İSTANBUL'DAN ADANA'YA GÖNÜL KÖPRÜSÜ Yardım Kampanyası Nihayete Erdi!

   17 Ocak 2015 Pazar günü istanbul'dan hareket eden ekibimiz 18 Ocak sabahı Adana'ya vardı. Mavi Çocuk Utku Umut Işığı Derneği Yön.Kur.Bşk. Sayın Kemal YÜCEL ve ekibi ile buluşan Atilla Bisiklet Kulübü sabah beraber yapılan kahvaltı ve toplantıdan hemen sonra mağdur kamplarına intikal edildi. Burada kısa görüşmelerden hemen sonra evleri ziyaretimiz sonrasında çocuklara sizlerin desteği ile toparlanan kıyafetleri dağıtmaya başladık.

   Kimi ayakkabısız, kimi kıyafetsiz, kimi yarı çıplak, kimi ıslak ve huzursuz olan bu insanlar gerçekten olabilecek her yardıma muhtaçlar. Her şey bir yana insan olarak bakarak değerlendirdiğiniz zaman aynı hal içerisine düştüğünüzde görebileceğiniz çaresizlik yaşayabileceklerinizin sadece 10 da 1 i diyebiliriz. Ufacık bir çorapla bile dünyanın sahibi olmuşcasına sevinen çocukların yüzleri asla unutamayacağınız kareler...

   Bizleri Adana'da yalnız bırakmayan Mavi Çocuk Utku Umut Işığı Derneği Yön.Kur.Bşk. Sayın Kemal YÜCEL ve ekibine, emniyet ve kolluk kuvvetlerine yapmış oldukları destek ve yardımlarından dolayı TEŞEKKÜR EDERİZ.

   Siz değerli kulüp üyelerimiz ve takipçilerimiz, sizlere de organizasyon adına yapmış olduğunuz katkı ve desteklerinizden dolayı tekrar tekrar TEŞEKKÜR EDERİZ.

HEP BERABER YİNE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİREBİLDİK ...!

Fotoğraflar için tıklayınız...

Video için tıklayınız...

 

Haftasonu Antrenman Saatleri ve Buluşma Noktaları

Ctesi  - Altunizade mağaza 7:30 Bostancı İskele 8:00

Pazar - Altunizade mağaza 8:00 Bostancı İskele 8:30

 

 
 

Atilla Bisiklet

 

  Hız Rekoru Resmi Websitesi

 
 
 

Son Haberler

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next
10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla bitirdik. Ata'ya Saygı Bisiklet Turu

10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla biti…

KOÇ Holding A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşen 10.Ata'ya Saygı Bisiklet Turu'nun tüm hazırlıkları tamamlandı. 10.kez Onurla ve Gururla, Başarıyla bitirdik.

10.kez Onurla ve Gururla Gidiyoruz. Ata'ya Saygı Turu Başlıyor!

10.kez Onurla ve Gururla Gidiyoruz. Ata…

KOÇ Holding A.Ş. sponsorluğunda gerçekleşecek olan 10.Ata'ya Saygı Bisiklet Turu'nun tüm hazırlıkları tamamlandı. 8.11.2015 Pazar sabah 10:00 da yola çıkıyoruz.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu Gerçekleştirildi.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu Gerç…

29 Ağustos 2015 İstanbul-Susurluk 245 km - 30 Ağustos 2015 Susurluk-İzmir 220 km etaplarını gerçekleştirerek İzmir'e varan ekibimiz kazasız, belasız sağ salim İstanbul'a dönüş yaptı.

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başlıyor!!!

30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başl…

Ara vermeden devam ediyoruz! 30 Ağustos Zafer Yolu Bisiklet Turu başlıyor!!! 28 Ağustos 2015 Cuma akşamı Yalova Belediyesi'nin konuğu olarak Yalova'da ilimizde konaklayacak olan ekibimiz Cumartesi günü sabah 29 Ağustos 2015...

Rize-Çayeli Kupası Bisiklet Yarışı Sona Erdi!

Rize-Çayeli Kupası Bisiklet Yarışı Sona …

Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız ve Rize ilimizin Çayeli ilçesinde gerçekleşen Rize-Çayeli Kupası Kriteryum yarışması sona erdi.